Zarząd i członkowie

CZŁONKOWIE ZARZĄDU OSP STARA WIEŚ:

  1. Prezes – Stanisław CHROBAK

2. Wiceprezes-naczelnik – Wojciech BŁAŻKO

3. Wiceprezes – Stanisław ŻMUDA

4. Wiceprezes – Stanisław BOBER

5. Z-ca naczelnika – Marek KOSTKA

6. Sekretarz – Łukasz NOGAJ

7. Skarbnik – Adam SZAREK

8. Gospodarz – Marcin SIWY

9. Kronikarz – Zbigniew BŁAŻKO

 

KOMISJA REWIZYJNA OSP STARA WIEŚ:

1. Przewodniczący – Krzysztof SZUBA


2. Wiceprzewodniczący – Bogdan GDULA


3. Sekretarz – Józef RYMAROWICZ

 

STRAŻACY RATOWNICY OSP  POSIADAJĄCY UPRAWNIENIA DO DZIAŁAŃ RATOWNICZO-GAŚNICZYCH I ĆWICZEŃ (ubezpieczeni na listę, posiadający  badania lekarskie oraz przeszkolenie pożarnicze) JOT kat. II:

  1. Marcin BŁAŻKO
  2. Wojciech BŁAŻKO
  3. Zbigniew BŁAŻKO
  4. Stanisław CHROBAK
  5. Mateusz DROŻDŻAL
  6. Michał FIC
  7. Bogdan GDULA 
  8. Grzegorz GDULA 
  9. Michał JAGIELSKI
  10. Marek KOSTKA 
  11. Michał KWOLEK
  12. Łukasz NOGAJ
  13. Jan POTOCZNY 
  14. Krzysztof RAKOCZY
  15. Józef RYMAROWICZ
  16. Marcin SIWY
  17. Adam SZAREK
  18. Janusz SZAREK
  19. Krzysztof SZUBA
  20. Damian ZUBEL
  21. Dariusz ŻMUDA 
  22. Mirosław ŻMUDA 
  23. Stanisław ŻMUDA

 

LISTA STRAŻAKÓW OSP STARA WIEŚ:

  1.   Roman BIELAWSKI
  2. Zbigniew BŁAŻ
  3.  Marcin BŁAŻKO
  4.  Wojciech BŁAŻKO
  5. Zbigniew BŁAŻKO 
  6.  Artur BOBER 
  7.  Krzysztof CWYNAR 
  8. Mateusz CZECH 
  9. Grzegorz DATA 
  10.  Grzegorz DATA s. Tadeusza
  11. Karol DATA 
  12.  Marek DATA
  13. Marian DATA 
  14.   Piotr DATA
  15.  Robert DATA
  16.  Tadeusz DATA
  17. Dawid DĄBROWSKI
  18.  Maciej DROŻDŻAL 
  19.   Mateusz DROŻDŻAL
  20.  Marian DYDEK 
  21.  Michał DYDEK
  22.  Sebastian DYDEK
  23.  Andrzej FELBEL 
  24.  Michał FIC 
  25.  Łukasz FROŃ 
  26. Bogdan GDULA 
  27.  Grzegorz GDULA
  28.  Tomasz GDULA 
  29.  Łukasz HERBUT
  30.  Marek HERBUT
  31.  Michał JAGIELSKI 
  32.  Marek KOSTKA
  33.  Marian LEŃ 
  34. Mieczysław LEŃ
  35.  Sławomir LEŃ
  36.  Grzegorz LORENC
  37.  Zbigniew LORENC
  38.  Zbigniew MANIAWSKI 
  39.  Adam NOGAJ
  40.  Łukasz NOGAJ
  41.   Grzegorz PODULKA
  42.   Jan POTOCZNY
  43.  Stanisław PYTLAK
  44.  Wojciech PYTLAK
  45.  Dawid RACHWAŁ
  46.  Krzysztof RAKOCZY
  47.  Jakub RYMAROWICZ
  48.  Józef RYMAROWICZ
  49. Eugeniusz SIDOR
  50.  Marcin SIWY
  51.  Adam SZAREK
  52.  Damian SZAREK
  53.  Janusz SZAREK
  54.  Jerzy SZAREK
  55.  Józef SZAREK
  56.  Wiesław SZAREK
  57.  Jan SZMYD
  58.  Damian SZUBA
  59.  Szuba DAWID
  60.  Krzysztof SZUBA
  61.  Adam TELESZ
  62.  Lucjan TOMOŃ
  63.  Arkadiusz WAŁĘCKI
  64.  Damian WOJTOWICZ
  65.  Bogusław WRONA
  66.  Damian ZUBEL
  67.   Dariusz ŻMUDA
  68.  Mirek ŻMUDA
  69.   Stanisław ŻMUDA

 

CZŁONKOWIE HONOROWI I WSPIERAJĄCY OSP STARA WIEŚ:

  1.  Mieczysława BŁAŻKO
  2.  Stanisław BOBER
  3.  Jacek DYDEK
  4.   Marian DYDEK
  5. Jan KOZUBEK
  6. Mieczysław LEŃ 
  7. Adam NOGAJ
  8. Tomasz NOGAJ
  9.  Stanisław OWOC
  10.  Ludwik PIECUCH
  11. Stanisław PYTLAK
  12.  Marian SKARBEK
  13.  Maria SKARBEK
  14.  Stanisław SUPEL
  15.  Józef SZAREK
  16. Edward SZMYD
  17.  Władysław TOMKIEWICZ
  18. Ludwik WOJTOWICZ 
  19.  Edward ZĄBEK